Polski Italiano Deutsch Россию Française English Česky
Skip Navigation LinksÚvodní stránka > Hledání VH v ČR > Výsledky hledání

Výsledky hledání VH v ČR

Zadaná vyhledávací kritéria
Obec
třebichovice
Středočeský, Kladno, Třebichovice, CZE2109-27495Pietní místo - deskaPomník ve tvaru jednoduchého obdélníku (kvádru) s vpravo přilehlým sloupkem. Pomník je na dvoustupňovém podstavci. Na pomníkuv horní části podobenka v kovovém rámečku. Uprostřed pomníku černá nápisová deska.
Nápis: Za svobodu padl 8. května 1945 Bohuslav Pelc Čest jeho památce
Bohuslav PelcDetail
Středočeský, Kladno, Třebichovice, CZE2109-3379Válecný hrob s ostatkyHrob vojína rudé armády (číslo hrobu 150). Obruba z umělého kamene vyplněná zeminou s rostoucí vegetací. Pomník ve tvaru obelisku (sloup s jehlanovým vrcholem se sploštělou špičkou) z umělého kamene. Na sloupu umístěny pod sebou dvě černé nápisové desky - na horní desce je pěticípá hvězda a dvě vavřínové ratolesti. Na spodní desce nápis.
Nápis: VLADIMÍR ALEKSANDROVIČ TUKOV VOJÍN RUDÉ ARMÁDY
Vladimir Alexandrovič TukovDetail
Středočeský, Kladno, Třebichovice, CZE2109-3366Válecný hrob s ostatkyHrob s obrubou, pomníkem a urnovou šachtičkou pod pomníkem. Hrob je z umělého kamene, obruba je vyplněná zeminou a rostoucí vegetací. U pomníku je umístěna zakrytá urnová šachtička. Na pomníku ve tvaru obdélníku s přilehlým sloupkem vpravo je umístěna v horní části porcelánová podobenka a pod ní černá nápisová deska.
Nápis: VLASTIMIL ŠAFRÁNEK *31.7.1924 Svůj mladý život položil za vlast partyzán + 7.5.1945 Čest jeho památce
Vlastimil ŠafránekDetail
Středočeský, Kladno, Třebichovice, CZE2109-3371Pietní místo - objektPískovcový pomník se zaobleným vrcholem, ve střední části umístěny nápisy a porcelánové podobenky. Pod podobenkami je černá nápisová deska.
Nápis: PADLÝM VOJÍNŮM VE SVĚTOVÉ VÁLCE 1914 – 1918 Z VDĚČNOSTI VĚNUJÍ OBCE TŘEBICHOVICE –HRDLÍV. BREJNÍK VÁCLAV TŘEBICHOVICE HOŘEJŠÍ VÁCLAV TŘEBICHOVICE UHLÍK VÁCLAV TŘEBICHOVICE FROLÍK FRANTIŠEK TŘEBICHOVICE PEKÁREK JOSEF TŘEBICHOVICE MARTINOVSKÝ JOSEF TŘEBICHOVICE BURGR LADISLAV HRDLÍV BERÁNEK JOSEF TŘEBICHOVICE JEŘÁBEK JOSEF HRDLÍV SAMŠEŇÁK FRANT. HRDLÍV MAŘÍK KAREL TŘEBICHOVICE VÁVRA LADISLAV TŘEBICHOVICE
František Šamšeňák, Josef Martinovský, Josef Jeřábek, Václav Uhlík, Václav Brejník, ...Detail
Data pager
1
Položek na stranu:
PageSizeComboBox
select
  4 záznamů na 1 stranách