Polski Italiano Deutsch Россию Française English Česky
Skip Navigation LinksÚvodní stránka > Mapa VH > Seznam hrobů a pietních míst v lokalitě

Jihomoravský, Brno, Brno-Jundrov

Pozice není známa.
Fotogalerie:
 
Kraj Jihomoravský
ORP Brno
Obec Brno-Jundrov
GPS souřadnice lokality: 49°12'27.53"N 16°33'15.63"E | Zobrazit v mapě
Kontaktní osoba: Vladimír Černý, cerny.vladimir@brno.cz

Seznam hrobů v lokalitě:

Jihomoravský, Brno, Brno-Jundrov, CZE6203-13811Válecný hrob s ostatkyPět malých pomníčků z černé žuly s bílými rytými nápisy a pěticípou hvězdou se srpem a kladivem v horní části. Válečné hroby vojáků RA, kteří zahynuli v roce 1945 při osvobozování městské části Brno-Jundrov.
 Detail
Jihomoravský, Brno, Brno-Jundrov, CZE6203-13808Válecný hrob s ostatkyPět malých pomníčků z černé žuly s bílými rytými nápisy a pěticípou hvězdou se srpem a kladivem v horní části. Válečné hroby vojáků RA, kteří zahynuli v roce 1945 při osvobozování městské části Brno-Jundrov.
 ŠulčininDetail
Jihomoravský, Brno, Brno-Jundrov, CZE6203-13807Válecný hrob s ostatkyPět malých pomníčků z černé žuly s bílými rytými nápisy a pěticípou hvězdou se srpem a kladivem v horní části. Válečné hroby vojáků RA, kteří zahynuli v roce 1945 při osvobozování městské části Brno-Jundrov.
 Detail
Jihomoravský, Brno, Brno-Jundrov, CZE6203-13809Válecný hrob s ostatkyPět malých pomníčků z černé žuly s bílými rytými nápisy a pěticípou hvězdou se srpem a kladivem v horní části. Válečné hroby vojáků RA, kteří zahynuli v roce 1945 při osvobozování městské části Brno-Jundrov.
Dmitrij Michajlovič ZykovDetail
Jihomoravský, Brno, Brno-Jundrov, CZE6203-33263Pietní místo - objektPomník-na velkém žulovém ležícím kvádru je v horní části umístěn plastický vavřínový věnec a pod ním tři velké obdélné desky z šedého mramoru s černým rytým nápisem (oběti 1. světové války), pod nimi jsou volně postaveny dvě menší desky ( oběti 2. světové války).
Ladislav Havlíček, Rudolf Palán, František Mareš, Rudolf Knoflíček, Ferdinand Tomeš, ...Detail
Jihomoravský, Brno, Brno-Jundrov, CZE6203-13810Válecný hrob s ostatkyPět malých pomníčků z černé žuly s bílými rytými nápisy a pěticípou hvězdou se srpem a kladivem v horní části. Válečné hroby vojáků RA, kteří zahynuli v roce 1945 při osvobozování městské části Brno-Jundrov.
 Detail
Data pager
1
Položek na stranu:
PageSizeComboBox
select
  6 záznamů na 1 stranách